Firma MARCO-OIL prowadzi sprzedaż detaliczną paliw w oparciu o własną sieć stacji paliw. W chwili obecnej w sieci detalicznej znajdują się obiekty w barwach własnych oraz jedna stacja prowadzona w formule franczyzy w barwach międzynarodowego koncernu Statoil.

Oferta produktowa

Firma planuje rozwijać ten segment sprzedaży zarówno poprzez budowę od podstaw nowych obiektów, jak również poprzez przejęcia już istniejących. Priorytetem firmy jest dbanie o najwyższą jakość oferowanych paliw oraz wysoką jakość usług świadczonych w obrębie sieci stacji. Każdy Klient dokonujący zakupu paliwa na stacjach MARCO-OIL zyskuje gwarancję, że zaopatruje się w produkt najwyższej jakości, spełniający najostrzejsze normy europejskie, a w odniesieniu do niektórych parametrów nawet je przewyższający. Na każdej stacji paliw poza ofertą paliwową MARCO-OIL wprowadziła szeroką ofertę produktów pozapaliwowych począwszy od artykułów motoryzacyjnych, żywności, napojów, alkoholi po szybką i smaczną ofertę gastronomiczną dostosowaną do gustów nawet najbardziej wymagających klientów.

Gastronomia

Obecnie firma MARCO-OIL wprowadziła testowo do oferty nowy typ usługi gastronomicznej polegający na rozszerzeniu obecnie działającego kącika gastronomicznego stacji o nowe, smaczne i zdrowe produkty Finger Food Lite. Szeroka oferta produktów Finger Food Lite oparta na beztłuszczowym przygotowaniu posiłku zaspokaja potrzeby Klientów zarówno w zakresie menu śniadaniowego, obiadowego jak również szybkich przekąsek w ciągu dnia.

Bezgotówkowe tankowanie

Dla Klientów zainteresowanych stałą współpracą firma MARCO-OIL oferuje możliwość bezgotówkowego zakupu paliw połączonego z atrakcyjną ofertą rabatową. W celu uzyskania indywidualnej OFERTY – zapraszamy do złożenia zapytania lub kontaktu z Działem Sprzedaży. Jeśli są Państwo zainteresowani kontaktem ze strony MARCO-OIL, prosimy skorzystać z Formularza Ofertowego znajdującego się w zakładce Kontakt.

Odwiedź najbliższą naszą stację i skorzystaj z oferty promocyjnej – na hasło internetowe „MARCO-OIL” otrzymasz kawę gratis*.

*Oferta promocyjna obowiązuje przy jednoczesnym zakupie paliwa.