MARCO-OIL to firma z tradycjami o ugruntowanej pozycji na hurtowym rynku paliw płynnych w Polsce. Wielkość obrotów, szeroki wachlarz oferowanych produktów oraz miejsc ich dystrybucji, nowoczesny tabor autocysternowy oraz wykorzystywane najnowsze rozwiązania informatyczne stawiają firmę w czołówce krajowych operatorów paliwowych.

Do głównych odbiorców produktów MARCO-OIL należą firmy z sektora TSL, firmy budowlane, produkcyjne, niezależne stacje paliw, firmy z sektora publicznego, agencje rządowe oraz firmy zajmujące się hurtową sprzedażą paliw na terenie całego kraju. W chwili obecnej grono zadowolonych stałych Klientów firmy liczy ponad 600 podmiotów z czego ponad 400 zdecydowało się związać z MARCO-OIL długoterminowymi umowami.

Wielkość sprzedaży

Ostatni rok rozrachunkowy spółka MARCO-OIL zamknęła obrotami przekraczającymi 1.000.000.000,00 PLN. Przekładając kwoty na produkty MARCO-OIL dostarczyła łącznie ponad 170.000.000,00 litrów paliw płynnych swoim odbiorcom, co oznacza średnio 600.000,00 litrów dostarczonych każdego dnia.

Najbliższa przyszłość

Plany rozwojowe MARCO-OIL na najbliższe lata zakładają dalszy zrównoważony rozwój sprzedaży w kanale Hurtowej Sprzedaży Paliw oraz rozwój sieci stacji paliw zarówno w barwach własnych jak i w oparciu o formułę franczyzy.