onp kolko

olej napędowy PREMIUM

Pierwsze doświadczenia w zakresie produktów klasy PREMIUM firma MARCO-OIL nabyła w latach 2011-2013, kiedy jako jeden z dwóch w Polsce autoryzowanych dystrybutorów koncernu SHELL wprowadziła do obrotu produkt o nazwie Shell Diesel Extra, a następnie jego nowszą odmianę Shell FuelSave Diesel. Wycofanie się koncernu Shell z projektu oraz duża popularność tego produktu wśród stałych Klientów wymusiła, lecz przede wszystkim zainspirowała firmę MARCO-OIL do rozpoczęcia prac nad własną recepturą produktu PREMIUM.

Obecnie firma MARCO-OIL jest na etapie wprowadzania na rynek nowego, udoskonalonego oleju napędowego klasy PREMIUM pod marką własną. Oferta paliwa PREMIUM w stosunku do standardowego produktu ma w założeniu zagwarantowanie klientom przebycia większego zasięgu na tej samej ilości paliwa. Wysokogatunkowy olej napędowy PREMIUM zawiera pakiet dodatków uszlachetniających opracowanych, tak, aby użytkownik był w stanie przebyć do 3% większą odległość na każdym litrze paliwa. Zastosowane w paliwie dodatki zostały opracowane na bazie unikalnej specjalistycznej wiedzy, doświadczeń oraz wieloletnich prac badawczo-rozwojowych firmy jak również współpracujących z nią jednostek badawczych.

Pozytywne działanie dodatków opiera się na ich właściwościach podnoszących zdecydowanie liczbę cetanową bazowego oleju napędowego typu STANDARD. Przeprowadzone testy dowodzą, że liczba ta w zależności od jakości produktu bazowego, jest wyższa w produkcie PREMIUM nawet o 4 jednostki.

 

Dodatkowo zawarty w oleju napędowym PREMIUM pakiet dodatków uszlachetniających zabezpiecza silnik samochodu przed tworzeniem się osadów oraz pomaga w bardziej wydajnym spalaniu paliwa. Regularne tankowanie tego produktu wpływa w sposób bezpośredni na obniżenie zużycia paliwa i spadek emisji dwutlenku węgla, jak również innych, szkodliwych produktów spalania. Dodatkowo zastosowane dodatki ułatwiają rozruch zimnego silnika.