zbiorniki

Firma MARCO-OIL we współpracy z renomowanymi producentami zbiorników naziemnych do składowania i dystrybucji paliw - opierając się na swoich wieloletnich doświadczeniach - opracowała własną dopasowaną do potrzeb Klientów konfigurację zbiorników, które w ramach stałej współpracy nieodpłatnie użycza swoim partnerom biznesowym.

Obecnie w ofercie firmy znajdują się dwa typy zbiorników naziemnych:

  • Zbiorniki naziemne dwupłaszczowe STALOWE – przeznaczone do magazynowania materiałów ciekłych, zapalnych (benzyny bezołowiowe i oleje napędowe). Zbiorniki produkowane są w kilku różnych wielkościach od 5m3 do 100m3 pojemności. Zbiorniki tego typu mogą być również dzielone na komory w celu składowania i dystrybucji maksymalnie do trzech różnych grup paliwowych.
  • Zbiorniki naziemne dwupłaszczowe Z TWORZYWA SZTUCZNEGO – przeznaczone w zależności od wielkości do transportu, magazynowania i dystrybucji oleju napędowego. Zbiorniki produkowane są w kilku podstawowych pojemnościach tj. 2.000 ltr, 3.000 ltr oraz 5.000 ltr. Istnieje możliwość połączenia kilku zbiorników w jeden system naczyń połączonych w celu uzyskania większej pojemności magazynowej.

Wszystkie typy zbiorników, na życzenie Klienta, mogą być wyposażone w elektroniczny system dystrybucji, umożliwiający bezobsługowe tankowanie pojazdów i automatyczną ewidencję wydań. Wykorzystywany w tym celu system informatyczny umożliwia zdalne (centralne) zarządzanie wydaniami produktu jednocześnie z kilku zbiorników zlokalizowanych w dowolnej odległości od siebie, a rozbudowane opcje analityczne systemu ułatwiają raportowanie i analizę zdarzeń nawet początkującym użytkownikom.

Ponadto oferowane zbiorniki cechuje:

  • nowoczesny design
  • innowacyjna konstrukcja 
  • najwyższa jakość użytych materiałów 
  • wzmocniona dwupłaszczowa konstrukcja
  • odporność na korozję
  • 10-cio letnia gwarancja szczelności

Dla Klientów zainteresowanych zakupem zbiornika na własność istnieje możliwość stworzenia dowolnej konfiguracji zbiornika dopasowanej do indywidualnych potrzeb Klienta.

Indywidualna oferta

W celu uzyskania indywidualnej OFERTY – zapraszamy do złożenia zapytania lub kontaktu z Działem Sprzedaży. Jeśli są Państwo zainteresowani kontaktem ze strony MARCO-OIL, prosimy skorzystać z Formularza Ofertowego znajdującego się w zakładce Kontakt.